S 38 EF Minimal Sürme Sistemi iç mekanlarınıza aydınlığı ve açık yaşam konseptini taşımak için özel olarak tasarlanmıştır.

Patentli vidasız kenet birleşimi, farklı kasa birleşim alternatifleri ve kenetten kilitleme seçenekleri sisteme değer katan özellikleridir. Özel tasarlanan aksesuarları ile kanatların pürüzsüzce hareket etmesi sağlanır. Kasanın döşeme ve duvarlara tamamen gömülebilmesi sayesinde minimum alüminyum profil görünümü ve maksimum manzara görünümü elde edilirken, içerisi ve dışarısı arasında engelsiz bir geçiş imkanı tanınır.  

  • 22 mm. kenet genişliği
  • Standart sürme sistemlere göre %20 daha fazla şeffaf alan
  • 600 Pa su sızdırmazlık performansı
  • Özel araba takımı tasarımı
  • Çok noktadan kilitleme
  • 36 mm.’e kadar uygulanabilir cam kalınlığı
  • Kasa profil derinliği 168 mm / Kanat derinliği 50,2 mm
  • Max. kanat yüksekliği 3,20 m
Paylaşım adresi kopyalandı.
Bağlantıyı Paylaş
S 38 EF

Dokümanlar

S38EF-interal-cuhadaroglu İndir

Destek

 Kullanım Koşullarını kabul ediyorum.   

Kullanım Koşulları

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE GÜVENLİĞİ FORMU Bu dokumanı onaylayarak 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“Kanun”) 5. Maddesi kapsamında Şirketimize iletmiş olduğunuz kişisel verilerinizin, hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek ve sizlerle iletişime geçmek için kullanımına açıkça rıza göstermektesiniz. Kişisel verileriniz kanuni düzenlemelere uygun olarak ticari teamüllerde öngörülen sürelerde işlenecektir. Kanun kapsamında Veri Sorumlusu Şirketimiz; CUHADAROĞLU olup Kanun’daki tüm sorumluluk ve yükümlülüklerine uymayı kabul etmektedir. Kişisel Verilerinizin, Veri Sorumlusu Şirketimizin belirleyeceği yurtiçi veya yurtdışında bulunan 3. kişilere işbu verilerin saklanması, depolanması ve açık rıza gösterilen amaçlarla işlenmesi için aktarılmasına açıkça onay vermektesiniz. Kanuni haklarınız kapsamında; dilediğiniz zaman Veri Sorumlusu Şirketimize başvurarak tarafınıza ait kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenen kişisel verileri varsa bunlara ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bu verilerin amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerindeki hataların düzeltilmesini ve eğer aktarım yapılmışsa ilgili üçüncü kişiden bu düzeltmenin istenmesini talep etme, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde bu verilerin silinmesini, yok edilmesini ya da anonim hale getirilmesini isteme ve eğer aktarım yapılmışsa bu talebin aktarılan üçüncü kişiye iletilmesini isteme, işlenen verilerin neticesinde kişi ile ilintili olumsuz bir sonuç çıkmasına itiraz etme, Kanun’a aykırı veri işleme nedeniyle zararının ortaya çıkması halinde zararını yasalar çerçevesinde talep etme hakkınız mevcuttur.

info

Telefon

+90 (212) 224 20 20

E-Posta

info@interal.com.tr

Adres

Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Paz. Yakuplu Mh. Hürriyet Bulvarı No:6 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL - TÜRKİYE

×
Germany

interal-aluminium.de

USA

interal-aluminium.com